Дієта при ПМС

Дієта при ПМС (передменструальний синдром)
Багатьом жінкам знайоме поняття ПМС (передменструальний синдром).
У цей час може турбувати підвищена подразливість, нервова збудливість, набухання і біль в грудях, тяжкість, біль знизу живота, а також підвищений апетит.

Багатьом хочеться з'їсти в цей час чогось солоденького і побільше.

В організмі в цей час затримується рідина і багато худнуть бачать на вагах надбавку до ваги, яка доходить до 0,5 - 1 кілограма. Надбавка ця тимчасова і худнуть повинні знати, що після закінчення критичних днів ваш вага знизиться на цю цифру, до наступного місяця.

Як поводитися під час ПМС, якщо ви сидите на дієті
У цей період великий ризик зірватися з дієти, вас все дратує, та й відчуваєте себе неважливо, так і хочеться побалувати себе чимось смачним.

Так чому б і не послабити трохи дієту в ці дні. Чуть-чуть збільште розміри порцій, дозвольте собі з'їсти зовсім небагато улюбленого печива або одну-дві цукерки. Просто прийміть це як тимчасовий захід, адже це краще ніж зриви. А коли симптоми ПМС залишаться в минулому повернетеся до дієти.
Під час ПМС потрібно більше відпочивати, а для полегшення симптомів побалуйте себе ванною з морською сіллю або ефірними маслами і випийте чашку трав'яного заспокійливого збору.

Контролюйте свої думки і настрій. У схудненні дуже важливий позитивний настрій. Кожну негативну думку формулюйте з точністю навпаки: "У мене все виходить", "моєї силі волі можна позаздрити" і т.д.
Здоров'я і харчування sofi
Всього коментарів: 0
close