Як отримати повернення податку за куплені ліки

Податкові відрахування можна отримати
Багато хто до цих пір ще знають, що за покупку певного ряду ліків теж можна отримати податку від держави.
Податкові відрахування можна отримати за покупку квартири, навчання дітей, своє навчання.
Повернення з податків можна отримати не тільки при покупці житла або за освіту, але навіть при купівлі лікарських препаратів.

Затверджений список препаратів можна подивитися на сайті податкової служби. Якщо ви є платником прибуткового податку, то можете подати заяву в інспекцію за своїм місцем проживання на податкове вирахування.

Отримати повернення за поточний рік ви можете на початку наступного року. Крім того, закон дозволяє вам надати декларацію ще за три податкових періоду попередніх поточному, якщо ви з якихось причин не зробили цього раніше. Звичайно ж, податкова інспекція попросить вас підтвердити витрати.

При підтвердженні несення витрат з придбання цих лікарських препаратів необхідно мати при собі платіжні документи (чеки, квитанції). У них необхідно обов'язково повинні бути відображені найменування куплених вами препаратів, щоб можна було їх кваліфікувати і визначити до якого переліку належить препарат.
Багато хто вважає, що за ліки багато не виручиш і не варто і морочитися, збирати чеки, квитанції.
Але спробуйте з початку року почати збирати всі чеки і до кінця року можливе вийде кругленька сума.
Наприклад, ви лікуєте зуби. Так попросіть у стоматолога потрібні документи (копію ліцензії, чеки, оформлені за всіма правилами). У багатьох лікувальних установи ці документи вам нададуть, адже вже багато людей до вас зверталися і отримували податкові відрахування.
Здоров'я і харчування sofi
Всього коментарів: 0
close