Як побороти вечірній апетит

Як втихомирити вечірній апетит
Привчитися не їсти після 7 вечора багатьом дуже непросто.
Але саме вечірні трапези найчастіше відкладається зайвими сантиметрами на талії.

Як впоратися з вечірнім апетитом, і залишатися струнким.
Протистояти цьому складно, але цілком можливо.
Багато запросто відмовляться від сніданку і навіть обіду, а от увечері так і тягне зробити заглянути в холодильник зайвий раз.

Причини пізніх і рясних вечерь може бути як раз неправильне харчова поведінка протягом усього дня, так і психологічна причина зняття напруги скупчився протягом дня.
  • Якщо сніданок був майже символічним, в обід перекусили на швидку руку, то ввечері організм прагне надолужити згаяне.
  • Психологічна причина вечірнього переїдання. Їжа допомагає зняти напругу, після важкого дня, дарує відчуття спокою, захищеності, зменшує негативні переживання. Іноді сильний апетит пов'язаний зі стресом.


Щоб ввечері апетит не дошкуляє вас занадто сильно, потрібно повноцінно є в обід, не пропускати сніданок.
Щоб не займали думки про їжу, подбайте, щоб ваш вечір був зайнятий. Читання книг, перегляд телефільмів, похід в кіно або на концерт. Частіше зустрічайтеся з друзями, запишіться в спортзал, ходите в басейн.

Корисні неспішні прогулянки після легкої вечері, свіже повітря заспокоїть, наполягатиме думки на позитивний лад.
Вечеря повинна бути не дуже рясний і калорійний. Краще з'їсти легку їжу - нежирну рибу з овочами, тушковані овочі.

Якщо приходячи з роботи, ви відчуваєте сильний голод, то перебити апетит. Якщо трохи перекусити, то шанси переїсти за вечерею знижуються.
Те, перед відходом з роботи або відразу як зайдете додому, з'їжте будь-який фрукт, сирок, йогурт, жменьку горіхів, навіть склянку простої мінералки заповнить шлунок і знизить вечірній апетит.

Вечірній апетит це ще й звичка.
А звички формуємо ми самі. Можна зайнятися самонавіюванням. Адже протерпеть всього-то 2 - 3 години до відходу до сну всім під силу. Скажіть собі що ви з'їсте все це, але вранці або вдень.

Адже сніданок і обід повинні бути повноцінними. Якщо налагодити правильне харчування і змінити свої звички, то впоратися з переїданням можна.

А зняти психологічну напругу і побалувати себе краще не смачною їжею, а наприклад, ароматної ванною, з піною і морською сіллю, медитацією, ароматерапією, переглядом цікавою комедії, читанням улюбленого журналу.
Здоров'я і харчування sofi
Всього коментарів: 0
close