Як позбутися прищів та вугрів на тілі і лиці (обличчі)?


З чого ж почати лікування вугрового висипу? Лікування висипань необхідно починати з моменту їх появи. Отже, основні правила догляду за проблемною шкірою:

Гігієна. Крім очищення і зволоження шкіри, важливо дотримувати додаткову гігієну. Догляд за проблемною шкірою насамперед передбачає чистоту і акуратність по відношенню до своєї шкіри. Заміни рушник одноразовими серветками. Якщо хочеш замаскувати прищик - використовуй антисептичні засоби у вигляді олівців. Ні в якому разі не видавлюй прищі - зовні буде тільки гірше, а в твої пори може потрапити інфекція. Вирішення цієї проблеми довір лікарю-косметологу.

Ні в якому разі не користуйся простроченою або неякісною косметикою. Як мінімум раз на тиждень протирай спиртовою серветкою клавіатуру комп'ютера і мобільний телефон. Проведи ревізію в косметичці - регулярно міняй або стирай з милом спонж і кисті.

Умивайся не частіше двох разів на день - занадто часте миття знижує захисний бар'єр шкіри. До рук це не відноситься. Навпаки, торкаючись брудними руками обличчя, ти провокуєш появу акне. Пам'ятай, що лікування вугрового висипу не принесе результатів, якщо не дотримуватися основних правил гігієни.

Веди активний спосіб життя: займайся спортом, бажано, на відкритому повітрі. Тоді обмін речовин поліпшиться, а клітини шкіри наситяться киснем зсередини. Також спорт допоможе тобі подолати стрес і зайве хвилювання, які є непрямою причиною появи акне.

Харчуйся повноцінно і правильно - уникай фаст-фуду, старайся скоротити до мінімуму вживання гострих і солодких продуктів. Не переїдай, але і не будь голодним.

Не варто займатися самолікуванням. Неправильно підібрана косметика може тільки погіршити ситуацію. Вибирай косметичну лінію по догляду за обличчям тільки після того, як порадишся зі своїм косметологом.

Якщо ти вважаєш себе експертом по догляду за шкірою обличчя, але при цьому прищі і вугрі все ще з тобою, значить, настав час відвідати дерматолога, так як звичайного косметичного салону тобі недостатньо. Догляд за проблемною шкірою необхідно обговорити з декількома фахівцями.

Здоров'я і харчування sofi
як позбутись прищів, позбутися прищів, на обличчі, від прищів, прищ, акне
Всього коментарів: 0
close