Як виростити лимон, апельсин і іншу екзотику на підвіконні

Як виростити лимон, апельсин, мандарин, авокадо, фінікову пальму в дом
Насправді виростити лимон, мандарин, авокадо або фінікову пальму в домашніх умовах нескладно. Але тільки ці екзотичні рослини досить вибагливі. Фінікова пальма майже не додає у зрості і має трохи листя, мандарин впирається і відмовляється плодоносити, а ось авокадо швидше за все і не порадує урожаєм.

Як виростити лимон і апельсин на підвіконні
Вирощують ці рослини в домашніх умовах зі свіжих насіння.
Покупаем спеціальну земляну суміш для цитрусових. На дно горщика насипаємо дренаж 3 -5 сантиметрів. Висіваємо в горщик кісточки, зверху засипавши невеликим шаром землі.

З кісточок виростуть дички, довгі в зростання і з колючками. Вони добре ростуть на сонячному боці, а влітку їх можна винести на балкон або лоджію.

Поливати рослину потрібно помірно, часто кропити, обрізайте у вигляді деревця. Якщо заведуться шкідники листочки обробіть мильним розчином або слабким розчином перекису водню.

Як виростити мандарин в домашніх умовах
Грунт береться спеціальний для цитрусових. Свіжі насіння (насіння можна замочити на тир дня) садимо в горщик на 1 -3 сантиметра углиб. Поливати слід 1 або 2 рази на тиждень і обприскувати листочки. Прищепленої мандарин починає плодоносити на третій рік, а від нещепленої урожай доведеться чекати 7 -10 років. Мандарин любить багато світла, тому вирощуйте його на сонячній стороні, ще він дуже любить часті обприскування. На ленто його можна винести на лоджію або балкон.

Вирощуємо авокадо в домашніх умовах
Береться горщик не менше 5 літрів з дренажними отворами.
На дно горщика насипають дренаж з керамзиту в 10 сантиметрів, а земля береться для кімнатних рослин. У землі робиться поглиблення і поміщається кісточка авокадо обов'язково на бочок. зверху присипаємо землею на 3 -5 см і полийте. Надалі поливайте в міру підсихання землі. Можна з пластикової пляшки зробити ковпачок і прикрити і поливати раз на тиждень.
Приблизно через місяць - 20 днів проклюнеться паросточок. Зніміть ковпачок і полийте рослина.
І далі поливайте раз в тиждень.

Авокадо дуже любить сонце, але не спеку, і не любить протягів. обов'язково зволожуйте рослина, обприскуйте його і витирайте з листя пил. При нестачі світла рослина росте в довжину і може скидати листя.

Виростити фінікову пальму
Очистіть фініки від м'якоті, вимийте їх і просушіть. Поперек кісточки зробіть кілька надпілов, щоб прискорити проростання.
Висівайте кілька в горщик на глибину 1 -3 сантиметра. Полийте і постав ті в темне і темне місце. Коли будете пересаджувати НЕ заглубляйте глибше.

Коли з'являться паростки помістіть на підвіконня в сонячне місце, але не спекотне. Рослина, як і авокадо любить прохолоду і сонячне світло. Поливати слід дуже помірно, так як можуть загнивати корені. не забувайте обприскувати.
Сад і город sofi
Всього коментарів: 0
close