Яка дієта правильна

єдиний вихід розлучитися нарешті з зайвими кілограмами
Іноді дієта - єдиний вихід розлучитися нарешті з зайвими кілограмами. Але дієта дієті ворожнечу. Інший раз саме дотримання дієти ще квіточки, а ягідки це наслідки дієти.
У виборі дієти можуть допомогти узагальнені поради дієтологів, щоб і результат отримати і всяких там побічних ефектів не спостерігалося.

Отже, яка дієта правильна
Чим менше обмежень по вибору продуктів і різноманітніше меню, тим дієта легше переноситься навіть якщо вона триває більше 1 -2 тижнів. Рідко хто здатний харчуватися однією лише гречаною кашею довше тижня. Різноманітність вибору допомагає переносити тяготи дієти і тим менше ризик зірватися з неї.

Мінімум жирів і однакове середня кількість білків і вуглеводів - ще одна ознака правильної дієти. При такому харчуванні саме жирова тканина використовується організмом для поповнення енергії.

Краще якщо дієта передбачає не надто швидке зниження ваги. Тоді після закінчення дієти вага не буде набиратися швидко (якщо звичайно не переїдати). Адже багатьом худне відомий такий факт, що після закінчення дієти вага не тільки швидко повертається, але навіть збільшується.

Ідеально якщо вага знижується на кілограм в тиждень, адже будь-яка зміна в харчуванні це стрес для організму. І нерозумно намагатися за тиждень скинути те, що накопичувалося роками.

У будь-якій дієті добовий витрата калорій повинен перевищувати добову калорійність вашого харчування. Іншими словами потрібно намагатися витрачати калорії, лежачи на дивані схуднути важко.

правильна діетаДіета повинна включати в себе вітаміни і мінерали. Не тільки з вітамінно-мінеральних комплексів, а й з продуктів харчування. Нестача вітамінів призводить до багатьох проблем зі здоров'ям, шкірою, волоссям.

краще якщо дієта передбачає деякі певні правила так щоб пори виході з неї людина могла харчуватися в тому ж ключі. Наприклад дотримуватися перекушування в певний час або є в певні години.

Вибираючи дієту дивіться, щоб в ній були вказані протипоказання. Вибирайте дієту яка не зашкодить вашому здоров'ю, особливо якщо є якісь проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Знежирені продукти погано засвоюються організмом і не мають живильної цінності. Організму потрібно деяка кількість жирів. Краще купувати продукти з низьким вмістом жирності.

Вибирайте дієту з натуральними продуктами харчування. Організм і так перебуває у стресовому стані під час дієти, не варто навантажувати його ще й шкідливими копченосямі і консервантами.

Ідеальна дієта - та, сидячи на якій ви не відчуваєте сильного голоду. Це означає що організму не вистачає поживних речовин.
А це може призвести до зриву з дієти або ж ваш організм "візьме своє" після закінчення дієти.

Правильна дієта та, дотримуючись яку ви відчуваєте поліпшення самопочуття. Вам має подобатися свій стан, ваш новий вигляд. Якщо ж вам стає погано, паморочиться голова, різко темніє в очах, ви роздратовані по кожній дрібниці, то таку дієту краще припинити.

Здоров'я і харчування sofi
Всього коментарів: 0
close