Які вуглеводи корисні

які вуглеводи корисні тому що худне
З необхідністю вдаватися до допомоги дієт, ми стикаємося з різних причин: хочеться скинути пару кіло до свят, «постройнеть» до літа, або терапевт неоднозначно натякає, що деяких болячок можна було уникнути, якщо харчуватися правильно і т.п.

Про дієти досить багато інформації від банальних «розвантажувальних» до складних, супроводжуваних наглядом дієтологів. Але в будь-якій дієті ви обов'язково зіткнетеся з поняттям «обмежити вуглеводи».

Так що ж це таке вуглеводи і які вуглеводи корисні тому що худне, а від яких краще б дійсно відмовитися?

Давайте розберемося, чи дійсно, обмеживши себе у вуглеводах, простіше схуднути?

Так! Особливо ефективним є скорочення вуглеводів, що містяться в білому хлібі, білому рисі і цукрі. Займаючи друге місце за кількістю калорій, що доставляються в організм, вуглеводи забезпечують заповнення енергетичних витрат людини до 60%!

Однак, перераховані продукти, відносяться до числа шкідливих «швидких» вуглеводів. Так їх називають через моментальної хімічної переробки в організмі, що призводить до різкого стрибка рівня цукру в крові і його наслідків.

А ось «повільні» корисні вуглеводи, відповідно, переробляються тривалий час, і своєчасно дають підживлення м'язам і мозкової діяльності. Такими вуглеводами багаті овочі, фрукти і зернові.

До речі, що стоять на першому місці за кількістю калорій жири, також діляться на необхідні (поліненасичені) і шкідливі (транс-жири).

А відмовлятися від вуглеводів зовсім - не корисно. Це спричинить за собою швидку стомлюваність, млявість, розсіяна увага, не кажучи вже про неможливість нормального обміну речовин в організмі.

Ще плюс на користь вуглеводів - вони необхідні під час емоційного занепаду, стресу. Серотонін, відповідає за задоволення і гарний настрій, синтезується під впливом саме вуглеводів.

Так що тут можна застосувати правило - якщо не можна, але дуже хочеться, то трохи вуглеводів з'їсти можна (особливо в період ПМС).
Здоров'я і харчування sofi
Всього коментарів: 0
close