Їжа як розрада. Як не заїдати стрес
Як перестати заїдати стрес
Чому ми їмо і тоді, коли зовсім не потребуємо їжі. Адже наші далекі предки так не робили.
Коли і чому наш організм починає відчувати "емоційний апетит".

Як це не дивно, але емоції досить сильно впливають на наші харчові пристрасті.
Існує гіпотеза, що їжа яку ми з'їдаємо при хвилюванні і допомагає організму справитися зі стресом, так як впливає на біохімічні процеси мозку.

Це відбувається під дією серотоніну - нейромедіатора, який раз у і посилає сигнал в мозок.

Так, що заїдаючи поганий настрій, організм дійсно отримує якусь частку радості. Дійсно, з'їдена шоколадка, як-то допомагає відволіктися від сумних роздумів.

Але ця звичка може звести нанівець, всі ваші прагнення утриматися на дієті, і зберегти стрункість фігури.

У деяких людей серотонін виробляється в достатній кількості, і їм немає потреби штучно піднімати собі настрій, але ось у більшості жителів планети гормону радості виробляється недостатньо і їм доводиться балувати себе смачненьким, щоб підняти настрій.

Як правило смачненьке це не фрукти та овочі, а щось дуже калорійне, солодке, облите глазур'ю, посипане тертими горішками і цукровою пудрою, багатошарове, з вершковим кремом усередині.
Вся ця пишнота запивается солодким чаєм або кавою, на а як же без кави-то? Зате для зайвої ваги яке роздолля.

Тіло обростаючи зайвими кілограмами, перебуває у стресовому стані вже і з цього приводу. І знову їжа постає як найкращий Утішитель.

Звичка заїдати неприємності як правило формується в дитинстві. Можливо бабуся або мама, коли малюк засмучувався давала йому солодощі, з найдобріших спонук, щоб тільки відвернути. Ця звичка перейшла і в доросле життя.

Як не заїдати стрес і неприємності
Нкак перестати заїдати стресо не тільки неприємності і стреси змушують передати.
Радість теж є приводом винагородити себе чимось смачним. Закотити бенкет горою, повеселитися і гарненько поїсти в компанії і поодинці.
В цьому випадку треба продумати як можна дати вихід енергії, крім їжі.

Іноді люди їдять просто від нудьги. Їм нудно і нема чим зайнятися, от ноги самі і йдуть до холодильника.
Варто усвідомити, що неможливо весь час перебуває в гарному настрої, іноді можна і поскучати.

Деякі люди при стресі не можуть проковтнути і шматочка, але таких людей меншість. Велика частина людей (до 75%) звикла заїдати неприємності.

Привчитеся знімати стрес іншими способами. Спорт, фізичні вправи також сприяють виробленню Ендорфінів і інших гормонів радості.

Щоб перестати заїдати стрес іноді досить усвідомити це і зрозуміти чим можна замінити їжу, як засіб втіхи. Або ж їсти таку їжу, яка не приведе до набору ваги. Замість чергової шоколадки можна з'їсти грушу або інший фрукт, і один, а не десять.

Одна часточка шоколадки з чашкою кави також не заподіє шкоди вашій талії.

Також заняття фітнесом допоможуть впорається з гнівом і роздратуванням. Не варто заїдати гнів. Варто зрозуміти що їжа це не замінник всього.
Спорт, фітнес, заняття танцями в групі допоможуть поступово вийти з харчового полону, зроблять життя яскравішим, допоможуть знайти друзів і однодумців.
Категорія: Здоров'я і харчування | Переглядів: 56 | Додав: sofi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
close