Правильне поєднання продуктів або "Шлунок не поле бою!"

поєднання продуктів правильно і корисно для шлунка
Звертайте увагу на те, що ви їсте. Не секрет, що деякі продукти і їх поєднання викликають бурю обурення в організмі. Отже, що не можна залишати в своєму шлунку "наодинці один з одним"?

Яке поєднання продуктів правильно і корисно для шлунка.
Мясо окремо, гарнір окремо - такий принцип дотримуються сотні тисяч шанувальників роздільного харчування.

А медики запевняють: шкода поєднання: білок плюс вуглеводи дуже перебільшений.

Аж ніяк не білки і вуглеводи головні антагоністи в нашій тарілці.

Набагато небезпечніші альянси трапляються на перший погляд в традиційних стравах.
На першому місці поєднання з молочними продуктами: овочі зі сметаною, риба в вершковому соусі, фруктовий салат з вершками, капучино і навіть омлет, тобто яйця з молоком, на думку дієтологів важко уживаються один з одним.

Друге місце за найменшою сумісності займає диня, її взагалі радять їсти окремо від інших продуктів.

Ну а саме шокуюче: класичний союз - огірки плюс помідори, під напором дієтологів теж тріщить по швах. Лікарі вважають такі продукти непримиренними ворогами, влаштовують в шлунку "поле битви". Для їх переробки нам потрібні різні ферменти, а при одночасному надходженні всього цього в організм, він просто губиться. Це складний біохімічний процес, відбувається спільне розщеплення до кінцевих продуктів розпаду і, як наслідок - погане засвоєння. Організму складено сприймати їх саме в цій комбінації.

Навіть в салаті: морква зі сметаною, дієтологи рекомендують замінити молочний продукт рослинним маслом. Тоді і вітаміни засвояться і в шлунку "війни" не буде.

Такі військові дії для здоров'я надзвичайно шкідливі, якщо щось погано переварилося, організм затримує це в кишечнику довше, а наслідки такої затримки знайомі кожному.

Бродильний ефект, газоутворення - це не просто естетичний дискомфорт, ця механічна перешкода для нової їжі. Стінки кишечника розтягуються і в них з'являються кишені, в які потрапляють залишки їжі. Вони можуть перебувати там роками, провокуючи НЕ бродіння, а вже гниття. Так що звичайне бурчання в животі аж ніяк не так невинно, як багатьом здається.

Втім, і чемпіон по сполучуваності теж є - це зелень, фермент, що знаходиться в ній допомагає переварюванню і засвоєнню будь-якої їжі.

Здоров'я і харчування sofi
Всього коментарів: 0
close