Причини і лікування нервової булімії
Нервова булімія це нав'язливі розлади харчування
Нервова булімія це нав'язливі розлади харчування. Особи, які страждають цим розладом мають тенденцію до споживання великої кількості їжі в короткий проміжок часу. Дослідження говорить, - той, хто страждає від булімії може з'їсти значно більше, ніж 3000 калорій на годину.

Причини і лікування нервової булімііКак правило, нервова булімія починається з підліткового віку, і зазвичай страждають нею жінки, але це не означає, що чоловіки зовсім не страждають цим розладом. Чоловіки також страждають від цього розладу, але порівняно рідше. Люди втрачають контроль і починають їсти. Якщо вони не отримують лікування вчасно, наслідки можуть бути досить небезпечними, щоб викликати проблеми для здоров'я, як пошкодження серця і пошкодження травної системи. Іншою серйозною проблемою є тривожні розлади, пошкодження нирок, а також стоматологічні проблеми.

Крім того, це розлад також змушує людей балувати себе саморуйнівним поведінкою, як клептоманія, алкоголь і зловживання наркотиками, сексуальною розбещеністю і покаліченням.

Причини булімії поки невідомі лікарям і дослідникам. Однак, можливими причинами є:
* Занепокоєння або інші нав'язливі розлади.
* Низька самооцінка.
* Погані стосунки в родині.

Проблемою нервової булімії є саме:
* Споживання надмірного харчування в короткий період часу.
* Надмірний догляд за вагою тіла або формою.
* Тенденція до очищення (саме індукована блювота) відразу після прийому їжі шляхом прийняття клізми або зловживання проносним. Це викликає зневоднення.
* Самокритика.
* Занадто багато вправ або пост.
* Проблеми з нирками і карієс.

Людині, яка страждає від булімії немає необхідності турбуватися про це, оскільки існує багато центрів лікування булімії. Багато людей знову відновлюють здоровий спосіб життя.

Однак, програма лікування булімії виключно розроблена таким чином, що
* Надає допомогу у відновленні втраченого ваги
* Контролює поведінку надмірного харчування, дієти, і чищення
* Забезпечує тривале лікування булімії і термін повного відновлення

Крім того, розлади надмірного харчування можна легко діагностувати і вилікувати шляхом правильної ідентифікації проблеми. Перш за все, психотерапія допомагає пацієнтам відновити втрачене почуття власної гідності і виправити спотворене поведінку.
Категорія: Здоров'я і харчування | Переглядів: 33 | Додав: sofi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
close