Зарядка для телефону постійно в розетці: чим це загрожує?


Ми всі не раз чули, що "перезаряджати" мобільний телефон (тобто залишати його на зарядці після того, як заряд батареї досягає 100%) - погано і може знижувати ємність акумулятора. Але чи замислювалися ви про те, як цей процес впливає на саме зарядний пристрій?

Чи споживає "зарядка" електрику, коли вона просто встромлено в розетку?
Якщо ви думаєте про те, що встромлений в розетку зарядний пристрій для телефону є причиною вашого зростаючого рахунки за електрику, то подумайте ще раз - насправді електрику споживається тільки в процесі зарядки телефону. Тому просто вставлена ​​в розетку "зарядка" нічого вам і вашим фінансам не зробить.

Чи безпечно залишати зарядний пристрій в розетці?
Якщо ви думаєте, що включена в розетку "зарядка" може стати причиною загоряння, то турбуватися не варто. Всі електричні пристрої проходять спеціальну перевірку перед тим, як надійти в продаж. Включаючи і зарядні пристрої.

Якщо постійно залишати "зарядку" в розетці, то не зноситься вона швидше звичайного?
На відміну від батареї телефону зарядний пристрій для нього ніяк не псується від того, що його постійно залишають включеним в розетку. Ви набагато раніше вирішите змінити свій поточний телефон, ніж "зарядка" з якихось причин перестане працювати.

Що ще ми повинні знати про зарядний пристрій?
Залишайтеся "вірні" тому зарядного пристрою, яке йшло в комплекті з телефоном, і уникайте тих, що продаються на вашому улюбленому сайті в інтернеті або в звичайних магазинах. Шанс, що ви натрапите на підробку - набагато вище.

Техніка enjoy
зарядний пристрій, батареї телефону, акумулятор телефону, заряд батареї
Всього коментарів: 0
close