» Поради
Як приготувати талу воду

У скляний або фарфоровий посуд (самий простий і доступний варіант – скляна банка) наливаємо воду, але не до країв, залишаючи місце для зростаючого в об’ємі льоду. Ставимо ємність в морозильну камеру, не забувши під неї підкласти для теплоізоляції квадрат картону. В обов’язковому порядку накриваємо ємність зверху кришкою або таким же шматком картону і починаємо спостереження.

Через кілька годин, в залежності від об’єму води і потужності морозильної камери, на поверхні води утворюється шар льоду. Коли його об’єм досягне 15-20% від об’єму посуду з водою, крижану кірку (замерзлу дейтерієву воду) видаляємо і ставимо ємність знову в морозильну камеру.

Ще через кілька годин, коли незамерзлої води в посудині залишиться приблизно третина від всього об’єму, ємність з морозильної камери витягуємо. Незамерзлу воду (солі і хімікати) зливаємо геть, а лід, що залишився, який і складається з протієвої води, розморожуємо при кімнатній температурі і вживаємо для пиття.

Через добу тала вода втрачає свої цілющі властивості, тому багато хто розміщує лід на нижній полиці холодильника і, по мірі його розмерзання, п’є свіжу талу воду.

Категорія: Поради | Додав: enjoy (29.04.2015)
Переглядів: 208
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
close