» Поради

Новорічні страви 2015р.

Як відомо, кози і вівці - це травоїдні тварини, тому страви на Новий рік 2015 і повинні бути відповідними. Овочі і різноманітна зелень в цьому випадку виявляться справжніми паличками-виручалочками.

Крім цього, страви на 2015 рік Кози або Вівці можуть містити й улюблені страви таких тварин: наприклад, листя салату, морква, капусту і буряк. Причому останній інгредієнт знаходиться у складі легендарного і улюбленого багатьма салату, справжнього хіта новорічних застіль - оселедця під шубою.

Фрукти, овочі та різноманітні молочні продукти, а також ще і численні види сирів виявляться вдалими складовими страв на 2015 рік Кози або Вівці. Всі такі продукти дозволять вам задобрити цю тварину і навіть, як то вважається, допоможе і принести вам удачу в наступному році. Що стосується естетичної сторони новорічного столу, то можна підібрати білий посуд і навіть допустимі дерев’яні варіанти. Зрозуміло, вдалим рішенням стануть ще й свічки, які є невід’ємним атрибутом буквально будь-якого свята.

Страви на Новий рік 2015 Кози або Вівці можна доповнити ще й всілякими статуетками з зображенням господині наступаючого року. Дотримуючись цих порад, вам вдасться створити дивовижно яскравий, незвичайний і оптимальний для господині нового року стіл.

Страви на новий 2015 рік, який за східним календарем вважається роком Кози або Вівці, можуть бути різноманітними. Ваше меню може складатися як з традиційних страв, так і з дуже оригінальних новинок, які цілком можливо незабаром стануть вашими традиційними сімейними частуваннями.

Категорія: Поради | Додав: enjoy
Коментарів: 0
close
Додати свій рецепт