» Поради
Все про мультиварку

У мультиварці можна приготувати їжу, зберігаючи всі її корисні властивості. У використанні цей прилад дуже простий, миття й чищення його також не становлять проблем.

Мультиварки можна розділити на два типи.

До першого належать мультиварки, які готують їжу під тиском. Вони мають дуже міцну конструкцію, сталеву чашу, індукційний нагрівач, процесорне управління температурою і тиском. У такої мультиварки безліч функцій і можливостей для приготування різноманітних страв.

Мультиварки другого типу можуть готувати без тиску. Серед головних переваг цих мультиварок - можливість відстрочки приготування, пароварка й невеликий набір найнеобхідніших функцій. Найкраще вони готують дуже смачні каші.

Що може робити мультиварка? Мультиварка легко впорається з приготуванням будь-яких перших, других і третіх страв. У мультиварці можна підсмажити, зварити, запекти й приготувати на парі твої улюблені продукти. Для приготування в мультиварці тобі не потрібно використовувати олію. Це означає, що приготовані страви будуть удвічі корисніші та смачніші. Крім того, мультиварка надовго збереже твою страву гарячою.

Щоб приготувати страву в мультиварці, тобі потрібно тільки викласти підготовлені продукти, вибрати правильну програму й натиснути потрібну кнопку. За невеликий проміжок часу твоя страва буде готова. Тобі не потрібно постійно стежити за приготуванням: помішувати, перевертати й боятися, що страва підгорить. Запаху й диму в твоїй кухні теж не буде.

Ще одна корисна функція - таймер відстрочення приготування. Ти можеш відкласти приготування на певний час, виставивши таймер. Мультиварка сама в потрібний час приготує їжу, а потім збереже її гарячою протягом 12 годин.

Категорія: Поради | Додав: enjoy (29.04.2015)
Переглядів: 245
close