Закуски і салати » Відкритий бутерброд

Червоний бутерброд (мій авторський рецепт)

Винайденням авторських кулінарних рецептів захоплююся вже переважну частину свого життя. І однією з найбільш примітних моїх "фішок" у цій царині є створення т.з. "кольорових" рецептів: при визначенні основних компонентів, що будуть прописані їхніми умовами, я орієнтуюся не лише на гастрономічну сумісність продуктів, але й спеціально підбираю їх у відповідності одній колірній гамі.

Рецепт "червоних" бутербродів - найперший мій авторський рецепт з цієї незвичайної категорії: як видно зі світлини, у приготованих за ним бутербродів червоне буквально все, за винятком, звісно ж, їх основи - скибочок батону!)))

Скибка батону маститься томатним соусом, зверху кладетъся кружечок помідора і кружечок солодкого червоного перцю. Готово! :) А ще це не лише красиво, але й дуже смачно! ;) До речі, цього разу для їх приготування я використовувала томатний соус "Сацебелі", завдяки чому бутерброди набули особливого пікантно-пряного смаку. Ви ж можете поекспериментувати з іншими сортами томатного соусу за власним вподобанням. Отож раджу спробувати плоди моєї кулінарної фантазії на власній практиці (тим паче, що зараз якраз самий пік сезону свіжих помідорів та солодкого червоного перцю). Тож усім смачного!!)))) А ще - великого натхнення на створення не менш вдалих власних авторських рецептів усіх кольорів веселки!!!;)))

Категорія: Відкритий бутерброд | Додав: rutamyata
| Теги: червоні продукти, кольорові страви, кольорові рецепти, Кольорова їжа, авторські рецепти
Коментарів: 0
close
Додати свій рецепт