Випічка та Десерти » Інше

Біляші

Приготування
1 яйце
дріжджі - пакетик сухих, десь 7-10 г
молоко - не повний стакан
олія соняшникова - 6-7 ст. л. 
цукор 1-2 ст. л. 
На біляші беру 1 ст. л. 
сіль за смаком. Борошно - приблизно пів кіло. У молоці розводимо дріжджі з цукром. Даємо піднятися шапочці. Як тільки піднялася пристойна шапочка, додаємо туди яйце і розмішуємо.

Борошно просіюємо в миску (краще відразу взяти трохи менше, потім додати), додаємо туди сіль, масло і дріжджі з яйцем. Перемішуємо дерев'яною ложкою, зверху трохи притрушуємо борошном і ставимо підніматися. Як підніметься, ще раз вимішуємо (сильно місити не треба, так злегка помісити), якщо зарідке - додати борошна. Але головне - борошно не пересипати, щоб тісто було м'яке, тоді воно виходить дуже легким і повітряним. Ще раз повторю - тісто має бути м'яким, не переборщіть з борошном. Краще потім ми насипемо борошна на стіл, коли будемо розкачувати.

Отже, перемішали тісто і відразу смажимо. Не треба щоб воно підіймалось в готових біляшах - відразу кладемо на сковорідку і щоб воно від фарша не розмокло, принцип такий - розкатали, поклали фарш і відразу смажити, потім наступний біляшик і т.д. Защипуються дуже добре, коли смажаться, не рвуться, нічого звідти не виливається і тому масло не бризкається (кухню мити не треба після). І виходить ніжне і хрустке.

При смаженні тісто збільшується в об'ємі. Біляшики виходять дуже гарного кольору. Надзвичайно ніжні і смачні. Щодо пиріжків. Я вже сказала, що тісто не рветься і не розклеюється по шву при смаженні. Це дозволяє використовувати в ньому будь-яку начинку, навіть рідку, наприклад варення. Якщо у мене залишається трохи тіста, то завжди печу кілька пиріжків з варенням, відразу двох зайців вбиваю - і варення утилізується і пиріжки дуже смачні. Можна пекти пиріжки з ягодами. Зараз підуть свіжі ягоди - ось саме те, будь-які ягоди, які є під рукою ріжемо на половинки або четвертинки, засипаємо цукром і смажимо. Діткам дуже подобаються такі пиріжки.

Категорія: Інше | Додав: enjoy
Коментарів: 0
close
Додати свій рецепт