02:09
Фіговий сад можна вирощувати і в Україні

Ягода фіги темно зелена ззовні має рожевий м'якуш

Соковитий плід, який ще називають інжиром, солодкий, втім терпкуватий, смачніший він у підсушеному вигляді.

Ця рослина - світлолюбна, у затінку плоди не визрівають. Щоб виростити рясний врожай, в період росту фігу підживлюють вперше, як тільки набубнявіли бруньки.

Спочатку живлять перегноєм, який перебродив: півкілограма курячого посліду три дні витримати у літрі води, перед поливом розвести водою 1 до 10.

Наступне підживлення - фосфорне. Слід перекип'ятити сім грамів суперфосфату в літрі води до повного розчинення. Далі вносять калійні добрива. Готують водну витяжку попелу: 1 чайна ложка на літр води, відстояної протягом доби.

Можна розсипати попіл на поверхні грунту шаром у півсантиметра і перемішати його з землею. Двічі за вегетаційний період варто внести розчин мікродобрив.

 

Як розмножувати фігове деревце?

До початку вегетації нарізати кілька живців завдовжки 12 - 15 сантиметрів. На зрізі одразу виступає молочний сік. Відтак витримати інжир добу в розчині гетероауксину: 1 таблетка на літр води. Можна застосовувати й інший стимулятор.

Спочатку саджанці висаджують у горщечках з прожареним річковим піском. Підливають теплою водою та накривають скляною банкою. За місяць утворюється калюс, а згодом з'являються молоді корінчики.

Тоді висаджуємо інжир у 8 - 10 літровий горщик у спеціально підготовлений грунт з листяного перегною, деревної землі, торфу та річкового піску.

Щоб виросло красиве плодоносне деревце, необхідно формувати крону інжиру. У кімнаті його краще вирощувати у формі куща на дуже низькому штамбі. Для цього саджанець перший раз прищипують над п'ятим листком, пізніше кожну молоду гілку обрізають над сьомим.

 

У свіжих плодах інжиру багато вітамінів, а сушені - висококалорійні та містять багато глюкози, фруктози і мінеральних солей. Фігу можна вживати для омолодження організму.

Категорія: Господар | Переглядів: 15 | Додав: enjoy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close