Цибульники
0.0
rutamyata
27.01.2018

2 середні цибулини дрібно покришити, посолити, поперчити, додати 3 ст.л. манки, 1 яйце. Все перемішати і лишити на 15 хв. Смажити в сковорідці на малому вогні під кришкою, викладаючи масу ложкою чи виліпивши з неї котлетки. Коли обсмажаться, в сковорідку залити склянку томатного соку. Можна додати сушений базилік. Протушкувати ще 15 хв.

Існує досить багато рецептів приготування цибульників, або цибуляників - маленьких манно-яєчних оладок, головним інгредієнтом яких є, все ж таки, цибуля. Один з таких рецептів, мною особисто перевірений, хочу зараз представити Вашій увазі.
Такі цибульники виходять дуже ніжними, соковитими, смачними й ароматними. Переважним чином, це зумовлено наявністю у їхній рецептурі томатного соку, в якому вони додатково тушкуються після обсмажування: у результаті виходить дуже смачний соус-підлива, який і відрізняє їх від цибульників за багатьма іншими рецептами. Отож, спробуйте! :)

Я готувала з додаванням сухого зеленого базиліку (його ще називають орегано, або реган). І треба відмітити, ця травичка додає страві ще більше пікантності та незвичності. Тож раджу, готуючи цибульники за цим рецептом, все ж таки додавати сушений базилік до підливи (якщо, звісно, Ви полюбляєте цю пряну зелень).


Коментарів: 0
close
Додати свій рецепт