Холодний сирник
0.0
natalka
20.05.2016

Складові:
бісквіт:
- яйця 4 шт.
- цукор 1 ст.(250грамовий)
- мука 4 ст.л. (не дуже великою горкою)
- крохмаль 4 ст.л.(не дуже великою горкою)

сирна маса:
- сир 2 кг.
- цукор 3 ст.
- ванільний цукор 1 п.
- желатин 2 п.
- сметана 1 пакет
- цедра 1 апельсина

желе:
- галеретка 2 п.

Приготування
Бісквіт: яйця збити і поступово додавати цукор. Муку і крохмаль змішати і потрохи додавати до маси. Деко застилити папером для випічки змастити маргариною або олією і вилити тісто. Печеться не довго, я не засікала часу, має гарно зарумянитись.
Сирна маса: желатин розвести в водичці за інструкцією. Тільки в жодному разі не заливати його кип'ятком, бо він втратить свої властивості, вода має бути приблизно 80 градусів. Сир пропустити через м'ясорубку, (я пропускаю сир завжди два рази через найдрібніше ситко, він тоді дуже ніжний). До сиру всипати цукор, ваніль і цедру збити міксером. Сметана має бути кімнатної температури до неї влити желатин і збити міксером не довго(1-1,5 хв.) тоді змішану сметану з желатином влити в сирну масу і знову вимішати за допомогою міксера. 
Желе: дві пачки галеретки (я беру польського виробництва) розвести в 400-500 гр. гарячої води, але наголошую не кип'ятком!
Складаєм тортик: я завжди для цього торта використовую круглу форму діаметром 30 см.
На холодний бісквіт виложити сирну масу і гарно утрамбувати і розгладити, накрити харчовою плівкою і поставити в холодильник на 3-4 години, в залежності як швидко захолоне маса. Маса має повністю захолонути бо інакше впитає в себе галеретку. Нарізати фрукти і виложити на сир і легенько полити 1/3 галеретки, поставити в холодильник. Зразу всю галеретку не виливати бо фрукти поспливають і картинка буде вже не така гарна. Коли захолоне перший слой галеретки вилити за допомогою ножа (ніж поставити від кутом 45 градусів і лити галеретку по його лезу) решту і знову в холодильник захолодати.


close
Додати свій рецепт