Would you like to purchase csua.info? Write — icsua@ex.ua
Баранина, запечена в маринаді з ялівцю та розмарину
0.0

Складові:
- 1,5 кг баранини (можна на кістці)
- 8 шт. ягід ялівцю
- 3 гілочки свіжого розмарину
- сіль
- чорний перець горошком
- оливкова олія

Приготування
Баранину (найсмачніше так виходять реберця) помити, обсушити паперовим рушничком.
В ступці перетерти чорний перець горошком з ягодами ялівцю, додати крупну сіль і ще раз перетерти товкачиком, добре подрібнити та розмішати ароматну суміш. Капнути трішки оливкової олії, щоб утворилася густа кашка. З гілочок розмарину обібрати листочки, додати до соусу, добре розмішати.
Цим соусом натерти м'ясо, загорнути його в плівку і поставити в холодильник маринуватися мінімум на 3 години. За годину до запікання баранину слід дістати з холодильника і потримати при кімнатній температурі.
Духовку розігріти до 250 градусів Цельсія. Взяти глибоке деко, налити в нього води так, щоб на палець покрила дно. Поставити в деко решітку (прослідити, щоб решітка не торкалася води), а на решітку викласти м'ясце. Цю конструкцію поставити в гарячу духовку. Через 30 хвилин перевірити наявність води в деці (якщо випарувался - долити грамину), а м'ясо накрити фольгою (не замотати повністю, а лише накрити - так щоб пара знизу проходила через м'ясо) і запікати ще годину чи півтори, залежить від величини шматка. Я розжилася термометром для запікання, і тепер легко визначаю готовність м'яса - для баранини температура готовності не більше 65 градусів. Тоді м'ясо виходить сочним, не сирим і не сухим.
Готову баранину дістати з духовки, залишити під фольгою відпочити хвилин 15. На гарнір подати печений гарбуз або картоплю.Джерело: Баранину (найсмачніше так виходять реберця) помити, обсушити паперовим рушничком. В ступці перетерти чорний перець горош

close
Додати свій рецепт