Паска
0.0
enjoy
27.04.2015

Складові:
- 0,5 кг борошна
- 500г дріжджів
- 2 склянки молока
- 8 жовтків
- 100г цукру
- 100г масла
- щіпка солі
- 1 упаковка ванільного цукру
- 1 жменя родзинок
- цедра 1 лимона
- 1 ложка олії

Приготування
Всі складники повинні мати кімнатну температуру. Дріжджі і чайну ложку цукру добре розім’яти, влити 1 склянку молока і 2-3 столових ложок борошна. Легко розмішати і залишити киснути.

Через 20-3- хвилин, коли суміш почне булькати і збільшиться в об’ємі, пересипати в більшу миску і всипати решта борошна. Перемішати і знову поставити киснути. В той час відділити жовтки і перемішати їх з цукром і ваніллю до білого кольору. Додаємо яєчну масу до тіста.

Розтоплюємо масло та підігріваємо молоко і додаємо їх до тіста. Починаємо місити аж поки тісто не почне відставати від руки (20-30 хв). Тоді додаємо ложку олії, цедру лимона та родзинки ( їх попередньо потрібно відмочити і просушити паперовим рушничком). Продовжуємо місити близько 40 хвилин.

Тісто накриваємо чистим рушничком і ставимо в тепле місце підростати. Воно має вирости в 2-3 рази.

В цей час готуємо форми для випікання: змащуємо їх маслом і сухарями або просто стелимо на дно пергаментний папір. Тісто ще раз вимішуємо і насипаємо в кожну форму стільки, щоб воно зайняло 1/3 форми, після чого знову ставимо його вже у формах в тепле місце і залишаємо ще на 15 хв, щоб воно піднялось на 2/3 форми. В цей час нагріваємо духовку до 190-200 градусів. Ставимо пасочки випікатись на 1 год часу.

За 10 хвилин до готовності можна витягнути пасочки й змастити зверху збитими білками, що залишились після відділення.


close
Додати свій рецепт