Would you like to purchase csua.info? Write — icsua@ex.ua
Пісна галета
0.0

Складові:
- 2,5 скл. борошна
- 1 ч. л. розпушувача 
- 1/2 скл. олії
- 1/2 скл. гарячої води
- щіпка солі
- цукор для посипання

Приготування
Змішати олію з кип'ятком. Окремо просіяти борошно, розпушувач і сіль. Замісити тісто і залишити його на півгодини відпочити. 

Якщо борошна багато, тобто приблизно 2,5 склянки, то тісто виходить досить крутим, вимішувати його приходиться з невеликим зусиллям. Але після відпочинку воно стає еластичним, добре розкатується в великий тонкий пласт, гарно тримає форму і не пропускає ягідний сік. Якщо ж замісити м'яке тісто, з меншою кількістю борошна (скажімо 1,5-2 скл.),то воно практично не розкатується, а тягнеться, нагадує тісто для штруделя. І галета виходить з такого тіста м'яка, ніжна, але не міцна, так би мовити. Його можна використовувати швидше для рулету. 

Тісто розкатала-розтягнула в великий круг, сантиметрів 40 в діаметрі, переклала на деко. Тут також є нюанс: начинка буде викладена на середину тіста і частково закрита краями. Оскільки начинка соковита і її досить багато, краще залишити центр чуть товстішим, ніж краї, підстрахувати себе від розривів тіста і втрати соку. 

Для начинки ви можете використовувати, яблука, фрукти розморожені, чи сир наприклад, солений або ж солодкий. 

Накриваємо начинку свобідно, складочками, як вийде. Якщо зробити краї вузькими, то при розрізанні начинка буде вивалюватись. Тому краще посильніше прикрити начинку, залишивши відкритим тільки сам центр. До речі сама смачна та частина пирога, де ягоди затиснуті тістом. Борти скропити водою, посипати цукром. Взяти кусок фольги, зробити кружок і прикрити ним ягоди, не закриваючи тіста. 

Пекти приблизно при 200 С десь півгодини. Потім дістати, розвернути фольгу і прикрити нею весь пиріг. Повернути в духовку і пекти ще хвилин 7-10.Джерело: Змішати олію з кип'ятком. Окремо просіяти борошно, розпушувач і сіль. Замісити тісто і залишити його на півгодини відпоч

close
Додати свій рецепт